Cukiernia

Piernikowe pychotki

Nasza pracownia cukiernicza zapewnia szeroki wybór sezonowych ciast oraz ręcznie zdobionych tortów urodzinowych, ślubnych, komunijnych, okolicznościowych oraz tortów dla dzieci. W naszej ofercie znajdą się propozycje idealne na każdą okazję. Warto celebrować wyjątkowe chwile, zarówno te małe jak i wyjątkowo ważne, a czy można zrobić to lepiej niż poprzez kawałek ulubionego tortu lub babeczki?

Wyszukiwarka

Cukiernia
> Jogurty
> Desery
Przekąski
> Wytrawne
Cukiernia
> Jogurty
> Desery
Przekąski
> Wytrawne
Pieczywo
> Żytnie
> Pszenne
> Pszenno-żytnie
> Żytnio-pszenne
Cukiernia
> Ciasta deserowe
> Torty
> Rolady
> Tarty
> Serniki
> Babki
> Ciasta
> Ciastka deserowe
> Ciasteczka na wagę
> Ciastka
> Piernikowe pychotki
Kanapki
Lody
Przekąski
> Jogurty
> Desery
> Wytrawne
CIASTKO KORZENNA DELICJA
KOSTKA PIERNIKOWA
ROLADA KORZENNA
TORT PIERNIKOWY
Ładowanie...

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Moglibyśmy powiedzieć, że nasza historia sięga 1985 kiedy powstał pierwszy z trzech zakładów rzemieślniczych, które późniejszym czasie połączyły swoje siły. To oczywiście prawda, ale nie cała…Jesteśmy firmą rodzinną i cały czas pozostajemy wierni tradycji, a jednocześnie otwarci na nowoczesne technologie i aktualne trendy. Szacunek dla ludzi sprawia, że mimo bycia dużą firmą, lokalnym liderem, dokładamy wszelkich starań, by być jak najlepszym pracodawcą – gdyż to pracownicy stanowią prawdziwą wartość firmy. Ich pasja do tego co robią i zaangażowanie to jedna z wielu tajemnic smaku naszych produktów.

Staramy się, by Piekuś był połączeniem tego co najlepsze w rzemiośle i technologii – ciągły rozwój, dbałość o jakość, sprawia, że otrzymujemy od naszych odbiorców to co najcenniejsze – zaufanie.

Nasze produkty charakteryzuje wyjątkowy smak, który zawsze jest sumą naszego doświadczenia, inspiracji z najnowszych trendów, podróży… Piekuś, to tradycyjna piekarnia w najnowocześniejszym wydaniu. Miejsce, które sprawia, że każdy dzień staje się piękniejszy.

rogal Piekuś

Rogal Piekuś cieszy sMakiem. Dlatego spieszcie się do najbliższego Piekusia, po rogala. I cieszcie się nim zanim zniknie!

Restauracja
U Piekarzy.

pizza napoletana
Zapraszamy do naszych trzech restauracji, w których gwiazdą menu jest pizza w stylu neapolitańskim w otoczeniu mącznych klasyków w mistrzowskim wydaniu, czyli ręcznie robionych past. A do tego dania z grilla, pyszne włoskie wina i koktajle. Wpadajcie, wszystko będzie TUTTO BENE!

PIEKUŚ DRIVE. Przyjedź i sprawdź!

Piekuś Drive

Klienci, którzy cenią wygodę na pewno ucieszy fakt, że zakupy zrobią bez wysiadania z samochodu. Nasze cztery sklepy posiadają strefę Piekuś Drive. W punktach Piekuś Drive można zakupić zarówno ulubione pieczywo, słodkości, jak również przekąski i kawę na drogę.